Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

19.12.2022

Okul Öğrenci Meclisi Başkan ve Yardımcıları Okul Müdürümüz İle Buluştu

İlkokul ve Ortaokul Okul Öğrenci Meclisimiz, seçim sürecinin ardından Okul Müdürümüz Ülkem Gürpınar Çorapçı ile bir araya gelerek seçim sürecindeki vaatleri hakkında görüştü.

Okul Öğrenci Meclisi Başkan ve Yardımcıları Okul Müdürümüz İle Buluştu

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu Okul Öğrenci Meclisimiz, seçim sürecinin ardından Okul Müdürümüz Ülkem Gürpınar Çorapçı ile bir araya gelerek seçim sürecindeki vaatleri hakkında görüştü.

İlkokul Okul Öğrenci Meclisi Başkanı Ömer Kerim Yıldız ve Başkan Yardımcısı Yiğit Karakoyun, ilkokul öğrencilerine yönelik okul yaşantılarını ilgilendiren başlıkları ele alırken; Ortaokul Okul Öğrenci Meclisi Başkanı Demircan Gürsoy ve Başkan Yardımcısı Çağan Erhan; yine okul yaşantılarını içeren aynı zamanda gerçekleştirmeyi hedefledikleri konu başlıklarını okul müdürümüz ile paylaştı.

2022-2023 eğitim ve öğretim yılında Okul Öğrenci Meclisini yönetecek öğrencilerimize başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat