Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

30.03.2023

Orman Haftasında Öğrencilerimiz Tohum Kütüphanesi Oluşturdu

İlkokul 3. sınıf öğrencilerimiz, "Orman Haftası" kapsamında evlerinden getirdikleri tohumlarla okulumuzda tohum kütüphanesi oluşturdular. Oluşturulan tohum kütüphanesi öğrencilerimizin katılımı ile açıldı.

Orman Haftasında Öğrencilerimiz Tohum Kütüphanesi Oluşturdu

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimiz, "Orman Haftası" kapsamında evlerinden getirdikleri tohumlarla okulumuzda tohum kütüphanesi oluşturdular. Oluşturulan tohum kütüphanesi öğrencilerimizin katılımı ile açıldı.

Öğrencilerimiz "Tohum Kütüphanesi"ni gezerek tohumlar hakkında çeşitli bilgiler edindi, tohumların insan hayatı hakkında önemi üzerine paylaşımda bulundu. Sera sistemi ile üretimin nasıl yapıldığını öğrendi.

Okul duvarlarını orman haline getirdi. Sınıflar bazında öğrencilerimiz "Ağaçlardan insanlara mesaj" yazarak ormanların önemi ve ağaçların korunması ile ilgili duygularını yazılı olarak dile getirdiler.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat