Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

15.12.2022

Ortaokul Öğrencilerimiz Çocuk Yogası ve Yaratıcı Drama Eğitmeni Senem Kıroğlu Nane ile Buluştu

6. sınıf öğrencilerimiz, Evgene Trivizas'ın "Son Kara Kedi" adlı yapıtını incelemek üzere Çocuk Yogası ve Yaratıcı Drama Eğitmeni Senem Kıroğlu Nane ile buluştu.

Ortaokul Öğrencilerimiz Çocuk Yogası ve Yaratıcı Drama Eğitmeni Senem Kıroğlu Nane ile Buluştu

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 6. sınıf öğrencilerimiz, Evgene Trivizas'ın "Son Kara Kedi" adlı yapıtını incelemek üzere Çocuk Yogası ve Yaratıcı Drama Eğitmeni Senem Kıroğlu Nane ile buluştu.

 

Konuğumuz, öğrencilerimize kitabın yazarı Evgene Trivizas hakkında bilgi verirken, bireysel farklılıkları konu alan kitapta değinilen "ırkçılık" ve "batıl inanç" kavramlarından da söz etti.

Senem Kıroğlu Nane'nin, kitabın karakterleri üzerinden "Dixit" kartlarını kullanarak "Yanlış ve doğru yok, duygu ve düşünce var." çalışmasıyla son bulan etkinlikte sahneye çıkan öğrencilerimiz, kitap karakterlerinin rollerini canlandırarak onlarla empati kurdular.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat