Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

26.05.2023

Ortaokul Öğrencilerimiz Depremden Korunma ve Güvenli Yaşam Eğitimine Katıldı

5. sınıf öğrencilerimiz, AKOM ve İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliği ile AKOM eğitmenleri tarafından gerçekleştirilen "Depremden Korunma ve Güvenli Yaşam Eğitimi"ne katıldı.

Ortaokul Öğrencilerimiz Depremden Korunma ve Güvenli Yaşam Eğitimine Katıldı

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 5. sınıf öğrencilerimiz, AKOM ve İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliği ile AKOM eğitmenleri tarafından gerçekleştirilen "Depremden Korunma ve Güvenli Yaşam Eğitimi"ne katıldı.

Öğrencilerimizin Sosyal Bilgiler dersi, "Yaşadığı çevredeki afetlerin ve çevre sorunlarının oluşum nedenlerini sorgular." ile "Doğal afetlerin toplum hayatı üzerindeki etkilerini örneklerle açıklar." kazanımları kapsamında gerçekleştirdiği AKOM gezisinde öğrencilerimiz, afetler ve çevre sorunlarına ilişkin önemli bilgiler edindi.

AKOM eğitmenleri tarafından özellikle gündemimizde olan "Depremden Korunma ve Güvenli Yaşam Eğitimi" alan öğrencilerimiz merak ettiği soruları da sorma fırsatı buldu.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat