Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

26.03.2022

Ortaokul Öğrencilerimiz Hisar JMUN Konferansında Küresel Sorunları ve Çözüm Önerilerini Konuştu

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu JMUN Kulübü öğrencilerimiz, Hisar Okulları tarafından düzenlenen ve çevrim içi ortamda 'İhmal Edilen Acil Durumlara Hesap Verilebilir Yeniden Yaklaşımlar' konusuyla gerçekleştirilen Uluslararası Hisar JMUN Konferansına katıldı.

Ortaokul Öğrencilerimiz Hisar JMUN Konferansında Küresel Sorunları ve Çözüm Önerilerini Konuştu

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu JMUN Kulübü öğrencilerimiz Bulut Akar, Alp Kurtuldu, Demir Can Gürsoy, Serra McNabola, Elis Zayim, Öykü Omay Polat, İrem Pulular, Maral Keskin, Damla Akkiprik, Lal Mira Birsen, Alsu Nur Çakmak, Ela Bakkalbaşı, Enis Bora Süren Hisar Okulları tarafından düzenlenen ve çevrim içi ortamda gerçekleştirilen Hisar JMUN Konferansına katıldı.

Ülkemizden ve dünyanın farklı ülkelerinden ortaokul düzeyinde öğrencilerin katıldığı 'İhmal Edilen Acil Durumlara Hesap Verilebilir Yeniden Yaklaşımlar' konusuyla gerçekleştirilen ‘‘Uluslararası Hisar JMUN 2022 Konferansı’’na katılan öğrencilerimiz Arjantin ve İrlanda’yı tüm komitelerde başarıyla temsil ettiler.

Tüm öğrencilerimiz konferans boyunca komitelerinde tartışılan dünya sorunlarına çözüm önerileri getirmiş ve çözüm önerilerini diğer delegelerle münazara ederek önerilerini resmi bir şekilde komisyona teslim etmişlerdir. Öğrencilerimizi ve kulüp öğretmenlerimiz Savalan Farshbaf ve Hazal Didem Yener’i tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat