Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

30.03.2021

Son Kara Kedi Aramızda!

16. Okuyan Okuryazar Etkinlikleri kapsamında Çocuk Yogası ve Yaratıcı Drama Eğitmeni Senem KIROĞLU NANE, 6. sınıflarımızın çevrim içi konuğu oldu.

Son Kara Kedi Aramızda!

16. Okuyan Okuryazar Etkinlikleri kapsamında Çocuk Yogası ve Yaratıcı Drama Eğitmeni Senem KIROĞLU NANE, 6. sınıflarımızın çevrim içi konuğu oldu. Eğitmenimiz, öğrencilerimizin  Türkçe derslerimizde okuyup incelediği  "Son Kara Kedi" kitabından yola çıkarak  öğrencilerimizle yaratıcı drama etkinliği gerçekleştirdi. Farklılıklara saygı ve hoşgörü değeri ile empati kurmanın gerekliliğini vurguladığı çalışmayı, öğrencilerimize uygulattığı temel yoga hareketleriyle sonlandıran konuğumuz, öğrencilerimizin yaşayarak öğrendikleri bir etkinlikle daha tamamlamış oldu. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat