Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

02.06.2023

Sporcu Öğrencimiz Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonasından 2 Gümüş 1 Bronz Madalya ile Döndü

Sporcu öğrencimiz Bilge Ayaz Parlakyıldız, Paletli Yüzme Okullararası Türkiye Şampiyonasından 2 Türkiye ikinciliği, 1 Türkiye üçüncülüğü elde ederek İTÜ GVO adını başarıyla temsil etti.

Sporcu Öğrencimiz Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonasından 2 Gümüş 1 Bronz Madalya ile Döndü

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencimiz Bilge Ayaz Parlakyıldız, Paletli Yüzme Okullararası Türkiye Şampiyonasından 2 Türkiye ikinciliği, 1 Türkiye üçüncülüğü elde ederek İTÜ GVO adını başarıyla temsil etti.

Türkiye Okul Sporları Federasyonunun Çorum Olimpik Yüzme havuzunda gerçekleştirdiği “Paletli Yüzme Okullararası Türkiye Şampiyonasında öğrencimiz Bilge Ayza Parlakyıldız 50m ve 100m Suüstünde Türkiye 2.’liği, 200m Suüstünde Türkiye 3.’lüğü elde etti.

Başarısıyla gururlandıran sporcumuzu, antrenörümüz Eşref Ayvaz’ı ve sporcu öğrencimizin ailesini kutluyor, nice başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat