Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

02.04.2022

“Türkçe Sokağı” Piyano ve Yan Flüt Ezgileriyle Kitapsever Öğrencilerimizi Ağırladı!

Okuyan Okuryazar Haftası etkinliklerimiz, yazarlarımız ile çevrim içi buluşmalarımız ile devam ederken müzisyen öğrencilerimiz de Türkçe Sokağı’nda kitapsever öğrencilerimizle buluşmaya devam ediyor.

“Türkçe Sokağı” Piyano ve Yan Flüt Ezgileriyle Kitapsever Öğrencilerimizi Ağırladı!

Okuyan Okuryazar Haftası etkinliklerimiz, yazarlarımız ile çevrim içi buluşmalarımız ile devam ederken müzisyen öğrencilerimiz de Türkçe Sokağı’nda kitapsever öğrencilerimizle buluşmaya devam ediyor. 31 Mart 2022 tarihinde 8. sınıf öğrencilerimizden Deniz KOÇ piyano, 1 Nisan 2022 tarihinde ise 5. sınıf öğrencilerimizden Ada Çınar yan flüt ezgileriyle sokağımızda bizlerle birlikteydi. Öğrencilerimize teşekkür ediyor, sanat ve edebiyatın yaşamlarının her döneminde olmasını diliyoruz .


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat