Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

12.05.2023

Türkiye Şampiyonasında Okulumuzu Temsil Edecek Olan Badminton Küçük ve Yıldız Erkek Takımlarımıza Başarılar Dileriz

Badminton Küçük Erkek Takımımız ve Yıldız Erkek Badminton Takımımız, katıldıkları 2022-2023 Yılı Okul Sporları Badminton Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarındaki başarılı performansıyla turnuvayı ikinci olarak tamamlayarak Türkiye Badminton Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Türkiye Şampiyonasında Okulumuzu Temsil Edecek Olan Badminton Küçük ve Yıldız Erkek Takımlarımıza Başarılar Dileriz

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu Badminton Küçük Erkek Takımımız ve Yıldız Erkek Badminton Takımımız, katıldıkları 2022-2023 Yılı Okul Sporları Badminton Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarındaki başarılı performansıyla turnuvayı ikinci olarak tamamlayarak Türkiye Badminton Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Badminton Küçük Erkek Takımımız 24-28 Mayıs 2023 tarihlerinde Giresun’da, Yıldız Erkek Badminton Takımımız 7-11 Haziran tarihlerinde Bilecik’te yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında okulumuzu temsil edecek. 

Elde ettikleri başarılarla gururlandıran sporcu öğrencilerimiz, antrenörümüz Şefik Örkmez’i ve sporcu öğrencilerimizin ailelerini kutluyor, Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat