Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

25.12.2023

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftasında Öğrencilerimiz Yerli Ürünleri Tanıttı, Tutum ve Yatırımın Önemine Dikkat Çekti

Öğrencilerimiz Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası Kapsamında yerli ürünleri arkadaşlarına tanıttılar ve gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle yerli malı kullanmanın önemini dikkat çektiler.

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftasında Öğrencilerimiz Yerli Ürünleri Tanıttı, Tutum ve Yatırımın Önemine Dikkat Çekti

 

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz, "Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası" kapsamında getirdikleri yerli ürünleri arkadaşlarına tanıttılar ve gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle yerli malı kullanmanın önemini dikkat çektiler.

Öğrencilerimiz geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz “Bilgi Kumbaram” etkinliği ile kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarla okulumuzda kurulan stantlardan sevdikleri kitapları aldılar. Kumbaralarında birikim yapan öğrencilerimiz, tutum ve yatırımın önemini kavradılar; birikimlerini en değerli bilgi kaynağı olan kitaplar için kullanmanın mutluluğunu yaşadılar.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat