Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

09.01.2023

Voleybol Yıldız Kız Takımımız Grup Müsabakalarını Şampiyonlukla Tamamladı

Yıldız Kız Voleybol Takımımız, Okul Sporları Voleybol Yıldız Kız Grup Müsabakalarını şampiyonlukla tamamladı. Sporcularımız elde ettikleri bu başarıyla Yarı Final Grup Müsabakalarına gitmeye hak kazandı.

Voleybol Yıldız Kız Takımımız Grup Müsabakalarını Şampiyonlukla Tamamladı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımımız, Okul Sporları Voleybol Yıldız Kız Grup Müsabakalarını şampiyonlukla tamamladı. 
 
Voleybol Yıldız Kız Takımımız, katılım gösterdiği bu turnuvada tüm zorlu rakiplerini yenerek müsabakanın şampiyonu oldu. Elde ettikleri bu başarıyla "Yarı Final Grup Müsabakaları"na gitmeye hak kazanan sporcu öğrencilerimizi, antrenörleri Yeşeren Gül Özsülün'ü ve ailelerini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat