Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

14.03.2022

Yazar Dursun Ege Göçmen ile "Münakaşa Değil Münazara" Kitabı Hakkında Söyleşi

7. sınıf öğrencilerimiz, okumuş oldukları tematik kitabımız "Münakaşa Değil Münazara" kitabının yazarı Dursun Ege Göçmen ile çevrim içi ortamda keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Yazar Dursun Ege Göçmen ile

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 7. sınıf öğrencilerimiz, okumuş oldukları tematik kitabımız "Münakaşa Değil Münazara" kitabının yazarı Dursun Ege Göçmen ile çevrim içi ortamda keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Yazarımız Dursun Ege Göçmen, öğrencilerimize Türk ve dünya edebiyatından kitaplar hakkında paylaşımlarda bulundu. Münazara türünün öneminden bahseden yazarımız, münazara yarışmasına katılacak öğrencilerimize tavsiyelerde bulundu. Ayrıca yazarlık süreci ve kitap hakkında öğrencilerimizin merak ettiği soruları cevaplayan yazarımız etkinliği keyifle tamamladı.

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat