Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Duyurular

20.05.2021

Yeni Köprüler İnşa Etmek Konulu PDR Söyleşilerimiz 22 Mayıs'ta

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğretmenlerimiz 22 Mayıs Cumartesi günü PDR Söyleşileri: 'Yeni Köprüler İnşa Etmek' programımızda velilerimizle çevrim içi ortamda bir araya gelecek.

Yeni Köprüler İnşa Etmek Konulu PDR Söyleşilerimiz 22 Mayıs'ta

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğretmenlerimiz 22 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00'da başlayacak olan PDR Söyleşileri: 'Yeni Köprüler İnşa Etmek' programımızda velilerimizle çevrim içi ortamda bir araya gelecek.

PDR Söyleşileri: 'Yeni Köprüler İnşa Etmek' programımızda, velilerimizin hem kendi deneyimlerinde faydalanabileceği hem de çocuklarıyla iletişimde kullanabilecekleri enstrümanlar ve aile içi paylaşımlarına ilişkin yeni bir çerçeve sunacak.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğretmenlerimizin tarafından gerçekleştirilecek programda, bilinçli farkındalık (mindfulness) kavramından yola çıkarak duyguların hayatlarındaki yerinin farkına varacağı, sanatın ve oyunun bir iletişim kanalı olarak kullanımını deneyimleyeceği içerikleri velilerimizle paylaşacak. 

PDR Söyleşileri: 'Yeni Köprüler İnşa Etmek' Programı şöyle; 

Bilinçli Farkındalık Becerisini Kullanan Anne Baba Olmak (Mindful Ebeveynlik) 
Konuşmacı: Özge Esra Kaboğlu 
10.00-10.45  
 
Aile İçi İlişkilerde Duygu Merkezli Yaklaşım 
Konuşmacı: Nigar Aras Toker
11.00-11.45
 
Öğle Arası 
 
Psikolojik Sağlamlığın Sanatla Desteklenmesi 
Konuşmacı: Gizem Özfuttu Öztürk 
12.30-13.15   
  
Çocuğun Dili: Oyun 
Konuşmacı: Elif Güngördü
13.30-14.15  

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat