Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

02.06.2023

Yüzme Takımımız MEB Küçükler Yüzme Yarışlarından 10 Madalya ile Döndü

Kızlar Yüzme Takımımız, “MEB Küçükler Yüzme Grup” müsabakalarında sergilediği üstün performansla grubunu ikinci sırada tamamlarken, müsabakalar genelinde 10 madalya kazanarak bizleri gururlandırdı.

Yüzme Takımımız MEB Küçükler Yüzme Yarışlarından 10 Madalya ile Döndü

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu Kızlar Yüzme Takımımız, “MEB Küçükler Yüzme Grup” müsabakalarında sergilediği üstün performansla grubunu ikinci sırada tamamlarken, müsabakalar genelinde 10 madalya kazanarak bizleri gururlandırdı.

 

 Trabzon Mehmet Akif Ersoy Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen “MEB Küçükler Yüzme Grup” müsabakalarında bizleri başarıyla temsil eden kız takımımız, elde ettikleri sonuçlar ile Türkiye Birinciliği Yarışmalarına katılmaya hak kazandılar.

 

 Sporcularımızı, antrenörlerini ve ailelerini kutluyor, Türkiye Birinciliği yarışlarında başarılar diliyoruz.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat