Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

26.04.2021

7.Sınıf Öğrencilerimiz İngilizce What happens when you read in English? Konulu Söyleşiye Katıldı

7. sınıf öğrencilerimiz, Globed'in kurucusu Esat Uğurlu ile "What happens when you read (in English)?" konulu İngilizce söyleşide bir araya geldiler.

7.Sınıf Öğrencilerimiz İngilizce What happens when you read in English? Konulu Söyleşiye Katıldı

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 7. sınıf öğrencilerimiz, "What happens when you read (in English)?" konulu söyleşide Globed'in kurucusu Esat Uğurlu ile bir araya gelerek keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. 

Söyleşide öğrencilerimizin de yoğun olarak kullandıkları online okuma platformu "Achieve3000" ile ilgili detaylı bir bilgilendirme yapan Uğurlu, öğrencilerimizin platformu daha etkin kullanabilecekleri ve ileride seçecekleri meslekler için hangi "lexile level"da olmaları gerektiğini konusunda önemli bilgiler paylaştı. Başarıya ulaşma konusunda okumanın sağlayacağı yararlar üzerinde duran Uğurlu, öğrencilerimizin kariyerlerine ve gelecek yaşamlarına etkisine ilişkin gerçek hayattan verdiği örneklerle okumanın önemine vurgu yaptı.

Günümüzde teknoloji kullanımı, dijital okuryazarlık, geleceğin meslekleri gibi birçok konuya ilişkin bilgi ve tecrübelerini öğrencilerimizle paylaşan Esat Uğurlu, etkinlik sonunda öğrencilerimizin merak ettiği konuyla ilgili sorularını yanıtladı


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat