Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

03.03.2021

"Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler"

4. Sınıf öğrencilerimiz, yazar buluşmaları etkinliği kapsamında “Büyük Atatürk’ten Küçük Öyküler” kitabının yazarı Süleyman Bulut ile bir araya geldi.Dr. Natuk Birkan İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz, çevrim içi yazar buluşmaları etkinliği kapsamında “Büyük Atatürk’ten Küçük Öyküler” kitabının yazarı Süleyman Bulut ile bir araya geldi.

Çocuk edebiyatının başarılı kalemlerinden Süleyman Bulut, “Büyük Atatürk’ten Küçük Öyküler” kitaplarının araştırma ve yazılma süreçlerini anlattı. Mustafa Kemal Atatürk’ün çocukluk ve gençlik yıllarına dair anıları da anlatan yazar, Atatürk’ün gençlik dönemlerine ait etkileyici fotoğrafları öğrencilerimizle paylaştı.

Yazarın kitapları üzerinde çok sayıda inceleme yapan öğrencilerimiz, yakından tanıma fırsatı buldukları yazar Süleyman Bulut’un gerçekleştirdiği söyleşiyi büyük bir ilgi ve heyecanla dinledi.

Söyleşinin ardından öğrencilerimizin sorularını yanıtlayan Süleyman Bulut, iyi bir okur ve yazar olmak adına öğrencilerimize tavsiyelerde bulundu.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat