Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

19.01.2021

Eko Tim Öğrencilerimiz Atık Yönetimi ve Geri Dönüşümün Önemi Konulu Çevrim İçi Seminere Katıldı

İlkokul Eko Tim Öğrencilerimiz, PAGÇEV (Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı) tarafından gerçekleştirilen "Atık Yönetimi, Geri Dönüşümün Önemi ve Sürdürülebilir Bir Gelecek Yapılması Gerekenler" konulu çevrim içi söyleşiye katıldı.

Eko Tim Öğrencilerimiz Atık Yönetimi ve Geri Dönüşümün Önemi Konulu Çevrim İçi Seminere Katıldı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu Eko Tim öğrencilerimiz, Eko Okullar programı kapsamında PAGÇEV (Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı) tarafından gerçekleştirilen "Atık Yönetimi, Geri Dönüşümün Önemi ve Sürdürülebilir Bir Gelecek Yapılması Gerekenler" konulu çevrim içi söyleşiye katıldı.

Biyoçeşitlilik teması kapsamında gerçekleştirilen söyleşiye katılan öğrencilerimiz, sürdürülebilir bir çevre ve yeşil bir gelecek inşa etmek için yapılması gerekenler, geri dönüşümün önemi, atıkların çevreye verdiği zararlar ile evlerimizdeki atıkların nasıl ayrıştırılacağı hakkında önemli bilgiler edindi.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat