Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

25.05.2021

İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan Ortaokulu JMUNDP Konferansı’nda

Okulumuzun JMUN Kulübü öğrencileri 21-22-23 Mayıs 2021 tarihlerinde KOÇ Okulları tarafından çevrim içi düzenlenen, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen okullarının katıldığı ‘‘Achieving Prosperity in a Time of Chaos’’ başlıklı ‘‘Uluslararası JMUNDP 2021 Konferansı’na katıldılar.

İTÜ GVO Özel Dr. Natuk Birkan Ortaokulu JMUNDP Konferansı’nda

Okulumuzun JMUN Kulübü öğrencileri 21-22-23 Mayıs 2021 tarihlerinde KOÇ Okulları tarafından çevrim içi düzenlenen, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen okullarının katıldığı ‘‘Achieving Prosperity in a Time of Chaos’’ başlıklı ‘‘Uluslararası JMUNDP 2021 Konferansı’na katıldılar. Öğrencilerimiz İspanya ülkesini özel komitelerde başarıyla temsil ettiler. Tüm öğrencilerimiz konferans boyunca komitelerinde tartışılan dünya sorunlarına yönelik çözüm önerilerini diğer delegelerle münazara ederek bu önerileri resmi bir şekilde komisyona teslim ettiler. Öğrencilerimizi ve kulüp öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat