Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

10.12.2021

Marmara Bölgesi Şampiyonu Olan Masa Tenisi Sporcumuza Türkiye Şampiyonasında Başarılar Diliyoruz

Ortaokul Öğrencimiz Defne Karoğlu, Masa Tenisi Yıldızlar Bölge Takım Şampiyonası Müsabakalarında sergilemiş olduğu başarılı performansıyla Marmara Bölgesi Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazandı.

Marmara Bölgesi Şampiyonu Olan Masa Tenisi Sporcumuza Türkiye Şampiyonasında Başarılar Diliyoruz

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu öğrencimiz Defne Karoğlu,  Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından Edirne’de düzenlenen "Yıldızlar Bölge Takım Şampiyonası Müsabakaları"nda Fenerbahçe formasıyla Yıldız Kız Masa Tenisi Takımında mücadele eden sporcu öğrencimiz üstün performansıyla "Marmara Bölgesi Şampiyonu" oldu. 

Şampiyona sonucunda Marmara Bölgesi'nden ilk üçe giren takım sporcuları, "Yıldızlar Türkiye Şampiyonası"na katılmaya hak kazandı. 

Öğrencimizi ve takım arkadaşlarını kutluyor, Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz. 

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat