Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

20.12.2021

Öğrencilerimiz Acaba Ne Olsam? Kitabının Yazarı Toprak Işık ile Çevrim İçi Söyleşide Buluştu

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimiz, çocuklara meslek seçimi konusunda kılavuzluk etmek amacıyla mizahi ögeler kullanılarak kaleme alınan "Acaba ne olsam?" kitabının yazarı Toprak Işık ile gerçekleştirilen çevrim içi söyleşiye katıldı.

Öğrencilerimiz Acaba Ne Olsam? Kitabının Yazarı Toprak Işık ile Çevrim İçi Söyleşide Buluştu

Öğrencilerimiz, eserleri sayesinde ölümsüzleşen doruklardaki ustaları, okurlarına harika dünyalar kuran yazarları ve hayal gücünü konuşturanların mesleği olarak da bilinen yazarlık konusunda önemli bilgileri paylaşan yazar Toprak Işık'ı merakla ve ilgiyle dinledi.

Aynı zamanda hikaye yazma konusunda da öğrencilerimize tavsiyelerde bulunan, kitap okumanın önemini anlatan yazar Toprak Işık, öğrencilerimizin merak ettiği soruları da yanıtladı.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat