Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

29.12.2021

Öğrencilerimiz Akranları İçin Yeni Yılda Yeni Bir Kütüphane Oluşturulmasına Destek Verdi

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz Şanlıurfa’da bir köy okulu için topladıkları 6-13 yaş arasındaki çocuk kitaplarıyla akranlarına “Yeni Yılda Yeni Bir Kütüphane” armağan etti.

Öğrencilerimiz Akranları İçin Yeni Yılda Yeni Bir Kütüphane Oluşturulmasına Destek Verdi

Okulumuz Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü tarafından yürütülen ve öğrencilerimiz ile ailelerinin destek verdiği "Yeni Yıl Yeni Kütüphane" sosyal sorumluluk projesi kapsamında 55 koli kitap toplandı. Toplanan kitaplar arasında 6-13 yaş arasındaki çocuk kitaplarının yanı sıra LGS hazırlık sürecindeki öğrencilere de fayda sağlayacak kaynak kitapları ve deneme sınavları da yer alıyor.

Yeni yıl öncesi başlattıkları kampanya ile toplanan kitapları Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde ilkokul ve ortaokul düzeyinde eğitim öğretime devam eden bir okula gönderilmek üzere hazırlayan öğrencilerimiz, akranlarının yepyeni bir kütüphaneye kavuşmasına destek oldu.

 

Bu sosyal sorumluluk projesine destek veren tüm öğrencilerimize, ailelerine ve okulumuza teşekkürlerimizi sunuyoruz.  


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat