Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

08.04.2021

Rıfat Batur ile "Kitap Doktoru" Üzerine Söyleşi

4. Sınıf öğrencilerimiz, çocuk edebiyatının ünlü yazar ve ressamı olan Rıfat Batur ile "Kitap Doktoru" kitabı üzerine keyifli bir söyleşide bulundu.

Rıfat Batur ile

“16. Okuyan Okuryazar Haftası” kapsamında 4. sınıf öğrencilerimiz yazar Rıfat Batur ile bir araya geldi.

Öğrencilerimiz, çocuk edebiyatının ünlü yazar ve ressamı olan Rıfat Batur ile "Kitap Doktoru" kitabı üzerine çok keyifli bir söyleşide bulundu.

Yazarın enerji dolu sohbeti ve öğrencilerimizin üzerinde çalıştıkları “Kitap Doktoru” adlı kitabın ortaya çıkış sürecinin anlatılması öğrencilerimizin bir hayli ilgisini çekti. Yazar, ayrıca kendi kitap sevgisinin nasıl oluştuğunu eğlenceli sunumuyla anlattı.

Söyleşinin sonunda öğrencilerimizin sorularını büyük bir neşe ve keyifle yanıtlayan yazar, kitap sevgisi ve iyi bir okur olmak adına öğrencilerimize tavsiyelerde bulundu. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat