Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

18.02.2021

Tülin Kozikoğlu ile Çevrim İçi Yazar Buluşmaları Devam Ediyor

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 1. sınıf öğrencilerimiz çevrim içi yazar buluşmaları kapsamında yazar Tülin Kozikoğlu ile bir araya geldi.

Tülin Kozikoğlu ile Çevrim İçi Yazar Buluşmaları Devam Ediyor

Okuma yazmayı öğrenen ve bilinçli birer okur yazar olma yolunda dersler dışında farklı etkinliklere katılarak kendilerini geliştiren Dr. Natuk Birkan İlkokulu 1. sınıf öğrencilerimiz çevrim içi yazar buluşmaları kapsamında yazar Tülin Kozikoğlu ile bir araya geldi. 

Sömestirde okudukları “Lili ve Yedi Çocuğu” serisi ile yarıyıl tatilini değerlendiren ve kitapla ilgili fikirlerini kitabın yazarı ile paylaşan 1. sınıf öğrencilerimiz, kitabın yazım sürecine ilişkin önemli bilgileri yazarından dinledi. 

Seride yer alan “Dondurma Yok Mu? Peli” kitabının aktif okuma etkinliğiyle öğrencilerimizin ilgisi toplayan Tülin Kozikoğlu, yönelttiği sorular ile hem öğrencilerimizin Peli karakteriyle bağ kurmasını hem de kendi yaşantılarından örnekler paylaşmalarını sağlayarak hafızaları tazeledi.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat