Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

Ülkem Çorapçı
Okul Müdürü

ulkem.corapci@itugvo.k12.tr

Ülkem Çorapçı
Hüseyin Alabay
Müdür Başyardımcısı

huseyin.alabay@itugvo.k12.tr 

Hüseyin Alabay
Elçin Özkan
Müdür Yardımcısı

elcin.ozkan@itugvo.k12.tr

Elçin Özkan
Sinem Günder
Müdür Yardımcısı

sinem.gunder@itugvo.k12.tr 

Sinem Günder
Selahattin Seyran
İlkokul Müdür Yardımcısı

selahattin.seyran@itugvo.k12.tr 

Selahattin Seyran
Hülya Coşkun
İlkokul Müdür Yardımcısı

hulya.coskun@itugvo.k12.tr 

Hülya Coşkun
Vildan Yılmaz
Ortaokul Müdür Yardımcısı

vildan.yilmaz@itugvo.k12.tr 

Vildan Yılmaz
Canan Şen
Müdür Yardımcısı

canan.sen@itugvo.k12.tr

Canan Şen
İlhan Karataş
Ortaokul Müdür Yardımcısı

ilhan.karatas@itugvo.k12.tr

İlhan Karataş
Serap Kırcı
Ortaokul Müdür Yardımcısı

serap.kirci@itugvo.k12.tr 

Serap Kırcı

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Rüçhan Boztaş
Ölçme Değerlendirme Bölüm Başkanı

ruchan.boztas@itugvo.k12.tr

Rüçhan Boztaş
Gülay Karslı
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölüm Başkanı

gulay.karsli@itugvo.k12.tr

Gülay Karslı
Seda Kesanbilici
Türkçe Bölüm Başkanı

seda.kesanbilici@itugvo.k12.tr 

Seda Kesanbilici
İbrahim Çiçek
Matematik Bölüm Başkanı

ibrahim.cicek@itugvo.k12.tr

İbrahim Çiçek
Elif Küçükuysal
Fen Bilimleri Bölüm Başkanı

elif.kucukuysal@itugvo.k12.tr

Elif Küçükuysal
Bahar Lektemur
Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı

bahar.lektemur@itugvo.k12.tr

Bahar Lektemur
Berna Ayhan
Ortaokul Yabancı Diller Bölüm Başkanı

berna.ayhan@itugvo.k12.tr

Berna Ayhan
Günseli Kavasoğlu
İlkokul İngilizce Bölüm Başkanı

gunseli.kavasoglu@itugvo.k12.tr

Günseli Kavasoğlu
Selahattin Aydın
Görsel Sanatlar Bölüm Başkanı

selahattin.aydin@itugvo.k12.tr 

Selahattin Aydın
Bilgesu Demir
Beden Eğitimi Bölüm Başkanı

bilgesu.demir@itugvo.k12.tr 

Bilgesu Demir
Gökçe Yalazan
Müzik Bölüm Başkanı

gokce.yalazan@itugvo.k12.tr

Gökçe Yalazan

Öğretmenlerimiz

Burçak Başoğlu
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

burcak.basoglu@itugvo.k12.tr

Burçak Başoğlu
Nigar Aras Toker
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

nigar.toker@itugvo.k12.tr

Nigar Aras Toker
Kübra Çelik
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

kubra.celik@itugvo.k12.tr

Kübra Çelik
Ezgi Nur Özel Evlek
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

ezgi.ozel@itugvo.k12.tr

Ezgi Nur Özel Evlek
Gizem Önen
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

gizem.onen@itugvo.k12.tr

Gizem Önen
Merve Çapar
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

merve.capar@itugvo.k12.tr

Merve Çapar
Sinem Aykut
Sınıf Öğretmeni

sinem.aykut@itugvo.k12.tr

Sinem Aykut
Merve Güldür
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

merve.guldur@itugvo.k12.tr

Merve Güldür
Aysel Durmuş
Sınıf Öğretmeni

aysel.durmus@itugvo.k12.tr 

Aysel Durmuş
Bilal Emrah İbil
Sınıf Öğretmeni

emrah.ibil@itugvo.k12.tr

Bilal Emrah İbil
Oğuz Okuyucu
Sınıf Öğretmeni

oguz.okuyucu@itugvo.k12.tr

Oğuz Okuyucu
Buket Öztaş
Sınıf Öğretmeni

buket.oztas@itugvo.k12.tr

Buket Öztaş
Cansu Memiş
Sınıf Öğretmeni

cansu.memis@itugvo.k12.tr

Cansu Memiş
Seda Kasırka
Sınıf Öğretmeni

seda.kasirka@itugvo.k12.tr

Seda Kasırka
Ali Güldoğan
Sınıf Öğretmeni

ali.guldogan@itugvo.k12.tr

Ali Güldoğan
Mehmet Sait Çetin
Sınıf Öğretmeni

sait.cetin@itugvo.k12.tr

Mehmet Sait Çetin
Linda Taşciyan
Sınıf Öğretmeni

linda.tasciyan@itugvo.k12.tr

Linda Taşciyan
Hatice Esen
Sınıf Öğretmeni

hatice.esen@itugvo.k12.tr

Hatice Esen
Özge Meriç
Sınıf Öğretmeni

ozge.meric@itugvo.k12.tr

Özge Meriç
Ali Kılınç
Sınıf Öğretmeni

ali.kilinc@itugvo.k12.tr

Ali Kılınç
Binnaz Banu Saçmalı
Sınıf Öğretmeni

banu.seven@itugvo.k12.tr

Binnaz Banu Saçmalı
Gülten Güzel
Sınıf Öğretmeni

gulten.guzel@itugvo.k12.tr

Gülten Güzel
Nursel Erdoğan Öztürk
Sınıf Öğretmeni

nursel.ozturk@itugvo.k12.tr

Nursel Erdoğan Öztürk
Seval Şahin
Sınıf Öğretmeni

seval.sahin@itugvo.k12.tr

Seval Şahin
Fatma Balçiçek
Sınıf Öğretmeni

fatma.balcicek@itugvo.k12.tr

Fatma Balçiçek
Margrit Yeşiltepe
Sınıf Öğretmeni

margrit.yesiltepe@itugvo.k12.tr

Margrit Yeşiltepe
Derya Yüksel
Sınıf Öğretmeni

derya.yuksel@itugvo.k12.tr

Derya Yüksel
Gamze Nur Özen
Sınıf Öğretmeni

gamze.ozen@itugvo.k12.tr

Gamze Nur Özen
Kübra Göçmez
Sınıf Öğretmeni

kubra.gocmez@itugvo.k12.tr

Kübra Göçmez
Merve Suna
Sınıf Öğretmeni

merve.suna@itugvo.k12.tr

Merve Suna
Vedat Mehmet Sarısözen
İngilizce Öğretmeni

mehmet.sarisozen@itugvo.k12.tr

Vedat Mehmet Sarısözen
Ela Utku
İngilizce Öğretmeni

ela.utku@itugvo.k12.tr

Ela Utku
Yasemin Dağ
İngilizce Öğretmeni

yasemin.dag@itugvo.k12.tr

Yasemin Dağ
Damla Yıldırım
İngilizce Öğretmeni

damla.yildirim@itugvo.k12.tr

Damla Yıldırım
Selin Maçoro
İngilizce Öğretmeni

selin.macoro@itugvo.k12.tr

Selin Maçoro
Eylül Abasıyanık
İngilizce Öğretmeni

eylul.abasıyanık@itugvo.k12.tr

Eylül Abasıyanık
Simla Şen Akgün
İngilizce Öğretmeni

simla.akgun@itugvo.k12.tr

Simla Şen Akgün
Savalan Farshbaf
İngilizce Öğretmeni / Native

savalan.farshbaf@itugvo.k12.tr

Savalan Farshbaf
Sueann Göğüş
İngilizce Öğretmeni / Native

sueann.gogus@itugvo.k12.tr

Sueann Göğüş
Begüm Yılmaz
İngilizce Öğretmeni

begum.yilmaz@itugvo.k12.tr

Begüm Yılmaz
İpek Şevval Sarıtaş
İngilizce Öğretmeni

ipek.saritas@itugvo.k12.tr

İpek Şevval Sarıtaş
İrem Dalioğlu
İngilizce Öğretmeni

irem.dalioglu@itugvo.k12.tr

İrem Dalioğlu
Miray Bağcıoğlu
İngilizce Öğretmeni

miray.bagcioglu@itugvo.k12.tr

Miray Bağcıoğlu
Katya Karakütük
İngilizce Öğretmeni

katya.karakutuk@itugvo.k12.tr

Katya Karakütük
Rana Furat
İngilizce Öğretmeni

rana.furat@itugvo.k12.tr

Rana Furat
Erhan Dündar
İngilizce Öğretmeni

erhan.dundar@itugvo.k12.tr

Erhan Dündar
Jihene Safer
İngilizce Öğretmeni / Native

jihene.safer@itugvo.k12.tr

Jihene Safer
Deniz Kanyılmaz
İngilizce Öğretmeni / Native

deniz.kanyilmaz@itugvo.k12.tr

Deniz Kanyılmaz
Kerim Ciyavel
İngilizce Öğretmeni

kerim.ciyavel@itugvo.k12.tr

Kerim Ciyavel
Pınar Bayındır
İngilizce Öğretmeni

pinar.bayindir@itugvo.k12.tr

Pınar Bayındır
Paula Fernandez Ramos
İspanyolca Öğretmeni

paula.ramos@itugvo.k12.tr 

Paula Fernandez Ramos
Gözde Gürsel
İspanyolca Öğretmeni

gozde.gursel@itugvo.k12.tr 

Gözde Gürsel
Funda Yılmaz
Almanca Öğretmeni

funda.yilmaz@itugvo.k12.tr

Funda Yılmaz
R. Azade Eryurtlu
Matematik Öğretmeni

azade.eryurtlu@itugvo.k12.tr 

R. Azade Eryurtlu
Serpil Onar
Matematik Öğretmeni

serpil.onar@itugvo.k12.tr 

Serpil Onar
Sera Kılıçlar
Matematik Öğretmeni

sera.kiliclar@itugvo.k12.tr

Sera Kılıçlar
Volkan Çetinkaya
Matematik Öğretmeni

volkan.cetinkaya@itugvo.k12.tr

Volkan Çetinkaya
Özlem Tola
Matematik Öğretmeni

ozlem.tola@itugvo.k12.tr

Özlem Tola
Nilay Besceli
Matematik Öğretmeni

nilay.besceli@itugvo.k12.tr

Nilay Besceli
Mahir Ballıoğlu
Matematik Öğretmeni

mahir.ballioglu@itugvo.k12.tr

Mahir Ballıoğlu
Gürkan Dayı
Matematik Öğretmeni

gurkan.dayi@itugvo.k12.tr

Gürkan Dayı
Deniz Kahraman
Fen Bilimleri Öğretmeni

deniz.ozkaya@itugvo.k12.tr 

Deniz Kahraman
Cem Isırgan
Fen Bilimleri Öğretmeni

cem.isirgan@itugvo.k12.tr

Cem Isırgan
H. Görkem Tayhan
Fen Bilimleri Öğretmeni

gorkem.tayhan@itugvo.k12.tr

H. Görkem Tayhan
Özlem Kayar
Fen Bilimleri Öğretmeni

ozlem.kayar@itugvo.k12.tr

Özlem Kayar
Alev Barış
Fen Bilimleri Öğretmeni

alev.baris@itugvo.k12.tr

Alev Barış
Naciye Merve ŞENTÜRK ÜLÜŞ
Fen Bilimleri Öğretmeni

merve.senturk@itugvo.k12.tr

Naciye Merve ŞENTÜRK ÜLÜŞ
İclal Karamelek
Türkçe Öğretmeni

iclal.karamelek@itugvo.k12.tr

İclal Karamelek
Nazlı Aydın
Türkçe Öğretmeni

nazli.aydin@itugvo.k12.tr

Nazlı Aydın
Funda Şevik
Türkçe Öğretmeni

funda.sevik@itugvo.k12.tr

Funda Şevik
Rabia Çiner
Türkçe Öğretmeni

rabia.ciner@itugvo.k12.tr

Rabia Çiner
Halime Bayram
Türkçe Öğretmeni

halime.bayram@itugvo.k12.tr

Halime Bayram
Gülcan Yıldız
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

gulcan.yildiz@itugvo.k12.tr

Gülcan Yıldız
Fatma Er
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

fatma.er@itugvo.k12.tr

Fatma Er
Destan Baş
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

destan.bas@itugvo.k12.tr

Destan Baş
Mehmet Nuri Yılmaz
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

mehmet.yilmaz@itugvo.k12.tr

Mehmet Nuri Yılmaz
Murat Alpaydın
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmeni

murat.alpaydin@itugvo.k12.tr

Murat Alpaydın
Fatih Tola
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

fatih.tola@itugvo.k12.tr 

Fatih Tola
Meltem Oer Şimşek
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

meltem.simsek@itugvo.k12.tr

Meltem Oer Şimşek
Melike Altınbağa Çelik
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

melike.celik@itugvo.k12.tr

Melike Altınbağa Çelik
Tevfik Tunca Ünder
Müzik Öğretmeni

tunca.under@itugvo.k12.tr

Tevfik Tunca Ünder
Pırıl Koç
Müzik Öğretmeni

piril.koc@itugvo.k12.tr

Pırıl Koç
Halit İlker Gürgan
Müzik Öğretmeni

halit.gurgan@itugvo.k12.tr

Halit İlker Gürgan
Sevcan Enül
Müzik Öğretmeni

sevcan.enul@itugvo.k12.tr

Sevcan Enül
Berrin Altaş Bedir
Görsel Sanatlar Öğretmeni

berrin.bedir@itugvo.k12.tr 

Berrin Altaş Bedir
Gül Yarış
Görsel Sanatlar Öğretmeni

gul.yaris@itugvo.k12.tr

Gül Yarış
Tülay Damgalı
Görsel Sanatlar Öğretmeni

tulay.damgali@itugvo.k12.tr

Tülay Damgalı
Emine Genç
Görsel Sanatlar Öğretmeni

emine.genc@itugvo.k12.tr

Emine Genç
Serkan Debran
Masa Tenisi Antrenörü

serkan.debran@itugvo.k12.tr

Serkan Debran
Yeşeren Gül Özsülün
Beden Eğitimi Öğretmeni

yeseren.gul@itugvo.k12.tr

Yeşeren Gül Özsülün
Rıza Emirhan Otman
Beden Eğitimi Öğretmeni

emirhan.otman@itugvo.k12.tr

Rıza Emirhan Otman
Ömer Aslanoğlu
Beden Eğitimi Öğretmeni

omer.aslanoglu@itugvo.k12.tr

Ömer Aslanoğlu
Elif Ceren Atak
Beden Eğitimi Öğretmeni

ceren.atak@itugvo.k12.tr

Elif Ceren Atak
Barış Erol
Beden Eğitimi Öğretmeni

baris.erol@itugvo.k12.tr

Barış Erol
Betül Esner
Beden Eğitimi Öğretmeni

betul.esner@itugvo.k12.tr

Betül Esner
Şükran Yiğit
Satranç Öğretmeni

sukran.yigit@itugvo.k12.tr

Şükran Yiğit
Esra Tuncer
Drama Öğretmeni

esra.tuncer@itugvo.k12.tr 

Esra Tuncer
Uygar Kubat
Kütüphane Öğretmeni

uygar.kubat@itugvo.k12.tr 

Uygar Kubat
Tuğçe Açıkalın
Kütüphane Öğretmeni

tugce.acikalin@itugvo.k12.tr

Tuğçe Açıkalın
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat