Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

Belgin Altun
Okul Müdürü

belgin.altun@itugvo.k12.tr 

Belgin Altun
Canan Kalkandelenli
İlkokul Müdür Yardımcısı

canan.kalkandelenli@itugvo.k12.tr

Canan Kalkandelenli
Selahattin Seyran
Ortaokul Müdür Yardımcısı

selahattin.seyran@itugvo.k12.tr 

Selahattin Seyran
Serap Kırcı
Ortaokul Müdür Yardımcısı

serap.kirci@itugvo.k12.tr 

Serap Kırcı
Selmin Köksel
Ortaokul Müdür Yardımcısı

selmin.koksel@itugvo.k12.tr 

Selmin Köksel
Hüseyin Alabay
Müdür Yardımcısı

huseyin.alabay@itugvo.k12.tr 

Hüseyin Alabay
Eşref Ayvaz
İlkokul Müdür Yardımcısı

esref.ayvaz@itugvo.k12.tr 

Eşref Ayvaz
Hülya Coşkun
İlkokul Müdür Yardımcısı

hulya.coskun@itugvo.k12.tr 

Hülya Coşkun
Vildan Yılmaz
Ortaokul Müdür Yardımcısı

vildan.yilmaz@itugvo.k12.tr 

Vildan Yılmaz
Perver Bozan
İlkokul Müdür Yardımcısı

perver.bozan@itugvo.k12.tr 

Perver Bozan

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Özge Esra Kaboğlu
İlkokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölüm Başkanı

ozge.kaboglu@itugvo.k12.tr 

Özge Esra Kaboğlu
Emel Usul
Ortaokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölüm Başkanı

emel.usul@itugvo.k12.tr 

Emel Usul
Melahat Gündüz
İlkokul Sınıf Öğretmenliği Bölüm Başkanı

melahat.gunduz@itugvo.k12.tr

Melahat Gündüz
Berna Ayhan
İlkokul Yabancı Diller Bölüm Başkanı

berna.ayhan@itugvo.k12.tr

Berna Ayhan
Canan Şen
Ortaokul Yabancı Diller Bölüm Başkanı

canan.sen@itugvo.k12.tr

Canan Şen
Selver Pelvan
Matematik Bölüm Başkanı

selver.pelvan@itugvo.k12.tr
 

Selver Pelvan
Elif Küçükuysal
Fen Bilimleri Bölüm Başkanı

elif.kucukuysal@itugvo.k12.tr

Elif Küçükuysal
Seda Kesanbilici
Türkçe Bölüm Başkanı

seda.kesanbilici@itugvo.k12.tr 

Seda Kesanbilici
İlhan Karataş
Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı

ilhan.karatas@itugvo.k12.tr

İlhan Karataş
Levent Yalı
Müzik Bölüm Başkanı

levent.yali@itugvo.k12.tr

Levent Yalı
Selahattin Aydın
Görsel Sanatlar Bölüm Başkanı

selahattin.aydin@itugvo.k12.tr 

Selahattin Aydın
Gökhan Sertakar
Beden Eğitimi Bölüm Başkanı

gokhan.sertakar@itugvo.k12.tr 

Gökhan Sertakar

Öğretmenlerimiz

Gülay Karslı
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

gulay.karsli@itugvo.k12.tr

Gülay Karslı
Burçak Başoğlu
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

burcak.basoglu@itugvo.k12.tr

Burçak Başoğlu
Elif Güngördü
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni

elif.gungordu@itugvo.k12.tr

Elif Güngördü
Pelin Kapı
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni

pelin.kapi@itugvo.k12.tr

Pelin Kapı
Gizem Öztürk
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni

gizem.ozturk@itugvo.k12.tr

Gizem Öztürk
Sinem Aykut
Sınıf Öğretmeni

sinem.aykut@itugvo.k12.tr

Sinem Aykut
Aysel Durmuş
Sınıf Öğretmeni

aysel.durmus@itugvo.k12.tr 

Aysel Durmuş
Bilal Emrah İbil
Sınıf Öğretmeni

emrah.ibil@itugvo.k12.tr

Bilal Emrah İbil
Işıl Acar
Sınıf Öğretmeni

isil.acar@itugvo.k12.tr

Işıl Acar
Yıldız Kara
Sınıf Öğretmeni

yıldız.kara@itugvo.k12.tr

Yıldız Kara
Oğuz Okuyucu
Sınıf Öğretmeni

oguz.okuyucu@itugvo.k12.tr

Oğuz Okuyucu
Filiz Şenay
Sınıf Öğretmeni

filiz.senay@itugvo.k12.tr

Filiz Şenay
Buket Öztaş
Sınıf Öğretmeni

buket.oztas@itugvo.k12.tr

Buket Öztaş
Zahide İlhan
Sınıf Öğretmeni

zahide.ilhan@itugvo.k12.tr

Zahide İlhan
Cansu Memiş
Sınıf Öğretmeni

cansu.memis@itugvo.k12.tr

Cansu Memiş
Hanife Doğan
Sınıf Öğretmeni

hanife.dogan@itugvo.k12.tr

Hanife Doğan
Birnaz Yarkın Keklik
Sınıf Öğretmeni

birnaz.keklik@itugvo.k12.tr

Birnaz Yarkın Keklik
Seda Kasırka
Sınıf Öğretmeni

seda.kasirka@itugvo.k12.tr

Seda Kasırka
Hülya Yusuf
Sınıf Öğretmeni

hulya.yusuf@itugvo.k12.tr

Hülya Yusuf
Uğur İkikat
Sınıf Öğretmeni

ugur.ikikat@itugvo.k12.tr

Uğur İkikat
Fatma Betül Memiş
Sınıf Öğretmeni

betul.memis@itugvo.k12.tr

Fatma Betül Memiş
Merve İkikat
Sınıf Öğretmeni

merve.avkiran@itugvo.k12.tr

Merve İkikat
Erhan Karadeniz
Sınıf Öğretmeni

erhan.karadeniz@itugvo.k12.tr

Erhan Karadeniz
Mustafa Kaç
Mustafa Kaç

mustafa.kac@itugvo.k12.tr

Mustafa Kaç
Ali Güldoğan
Ali GÜLDOĞAN

ali.guldogan@itugvo.k12.tr

Ali Güldoğan
Mehmet Sait Çetin
Sınıf Öğretmeni

sait.cetin@itugvo.k12.tr

Mehmet Sait Çetin
Linda Taşciyan
Sınıf Öğretmeni

linda.tasciyan@itugvo.k12.tr

Linda Taşciyan
Nilşen Mekikoğlu
İngilizce Öğretmeni

nilsen.mekikoglu@itugvo.k12.tr

Nilşen Mekikoğlu
Buket Kaptan Çolak
İngilizce Öğretmeni

buket.colak@itugvo.k12.tr

Buket Kaptan Çolak
Ceren Gündoğdu
İngilizce Öğretmeni

ceren.gundogdu@itugvo.k12.tr

Ceren Gündoğdu
Vedat Mehmet Sarısözen
İngilizce Öğretmeni

mehmet.sarisozen@itugvo.k12.tr

Vedat Mehmet Sarısözen
Ela Utku
İngilizce Öğretmeni

ela.utku@itugvo.k12.tr

Ela Utku
Gülşah Dedeoğlu
İngilizce Öğretmeni

gulsah.dedeoglu@itugvo.k12.tr

Gülşah Dedeoğlu
Dilara Avcı
İngilizce Öğretmeni

dilara.avci@itugvo.k12.tr

Dilara Avcı
Hüda Ay
İngilizce Öğretmeni

huda.ay@itugvo.k12.tr

Hüda Ay
Damla Irmak Pulat
İngilizce Öğretmeni

irmak.pulat@itugvo.k12.tr

Damla Irmak Pulat
Hazal Didem Yener
İngilizce Öğretmeni

didem.yener@itugvo.k12.tr

Hazal Didem Yener
Doğan Aydoğan
İngilizce Öğretmeni

dogan.aydogan@itugvo.k12.tr

Doğan Aydoğan
Derin Bozkurt
İngilizce Öğretmeni

derin.bozkurt@itugvo.k12.tr

Derin Bozkurt
Gözde Sızan
İngilizce Öğretmeni

gozde.sizan@itugvo.k12.tr

Gözde Sızan
Aygen Hayrullah
İngilizce Öğretmeni

aygen.hayrullah@itugvo.k12.tr

Aygen Hayrullah
Yasemin Dağ
İngilizce Öğretmeni

yasemin.dag@itugvo.k12.tr

Yasemin Dağ
Özlem Parlar
İngilizce Öğretmeni

ozlem.parlar@itugvo.k12.tr

Özlem Parlar
Candan Yüceyıldız
İngilizce Öğretmeni

candan.yuceyildiz@itugvo.k12.tr

Candan Yüceyıldız
Savalan Farshbaf
İngilizce Öğretmeni / Native

savalan.farshbaf@itugvo.k12.tr

Savalan Farshbaf
Lily A. Khedhri
İngilizce Öğretmeni / Native

ahlem.khedhri@itugvo.k12.tr

Lily A. Khedhri
Sueann Göğüş
İngilizce Öğretmeni / Native

sueann.gogus@itugvo.k12.tr

Sueann Göğüş
Paula Fernandez Ramos
İspanyolca Öğretmeni

paula.ramos@itugvo.k12.tr 

Paula Fernandez Ramos
Gözde Akbaba
İspanyolca Öğretmeni

gozde.akbaba@itugvo.k12.tr 

Gözde Akbaba
Funda Yılmaz
Almanca Öğretmeni

funda.yilmaz@itugvo.k12.tr

Funda Yılmaz
R. Azade Küçük
Matematik Öğretmeni

azade.kucuk@itugvo.k12.tr 

R. Azade Küçük
Serpil Onar
Matematik Öğretmeni

serpil.onar@itugvo.k12.tr 

Serpil Onar
Oya Kayer
Matematik Öğretmeni

oya.kayer@itugvo.k12.tr

Oya Kayer
Sera Kılıçlar
Matematik Öğretmeni

sera.kiliclar@itugvo.k12.tr

Sera Kılıçlar
Volkan Çetinkaya
Matematik Öğretmeni

volkan.cetinkaya@itugvo.k12.tr

Volkan Çetinkaya
Özlem Tola
Matematik Öğretmeni

ozlem.tola@itugvo.k12.tr

Özlem Tola
Nilay Besceli
Matematik Öğretmeni

nilay.besceli@itugvo.k12.tr

Nilay Besceli
Mahir Ballıoğlu
Matematik Öğretmeni

mahir.ballioglu@itugvo.k12.tr

Mahir Ballıoğlu
İbrahim Çiçek
Matematik Öğretmeni

ibrahim.cicek@itugvo.k12.tr

İbrahim Çiçek
Deniz T. Ö. Kahraman
Fen Bilimleri Öğretmeni

deniz.ozkaya@itugvo.k12.tr 

Deniz T. Ö. Kahraman
Hilal Fatma Özçelik
Fen Bilimleri Öğretmeni

hilal.ozcelik@itugvo.k12.tr 

Hilal Fatma Özçelik
Sera İyona Çakmakçı
Fen Bilimleri Öğretmeni

sera.cakmakci@itugvo.k12.tr

Sera İyona Çakmakçı
Gizem Savaş
Fen Bilimleri Öğretmeni

gizem.savas@itugvo.k12.tr

Gizem Savaş
Alev Barış
Fen Bilimleri Öğretmeni

alev.baris@itugvo.k12.tr

Alev Barış
Nilay Mutlular
Fen Bilimleri Öğretmeni

nilay.mutlular@itugvo.k12.tr

Nilay Mutlular
Berna Söğütçü
Türkçe Öğretmeni

berna.sogutcu@itugvo.k12.tr

Berna Söğütçü
İclal Karamelek
Türkçe Öğretmeni

iclal.karamelek@itugvo.k12.tr

İclal Karamelek
Nazlı Aydın
Türkçe Öğretmeni

nazli.aydin@itugvo.k12.tr

Nazlı Aydın
Nazlı Karagöz
Türkçe Öğretmeni

nazli.karagoz@itugvo.k12.tr

Nazlı Karagöz
Başak Güler
Türkçe Öğretmeni

basak.guler@itugvo.k12.tr

Başak Güler
Halime Bayram
Türkçe Öğretmeni

halime.bayram@itugvo.k12.tr

Halime Bayram
Nurdan Eroğlu
Türkçe Öğretmeni

nurdan.eroglu@itugvo.k12.tr

Nurdan Eroğlu
Gülcan Yıldız
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

gulcan.yildiz@itugvo.k12.tr

Gülcan Yıldız
Bahar Lektemur
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

bahar.lektemur@itugvo.k12.tr

Bahar Lektemur
Fatma Er
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

fatma.er@itugvo.k12.tr

Fatma Er
Destan Baş
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

destan.bas@itugvo.k12.tr

Destan Baş
Eda Eşkin
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

eda.eskin@itugvo.k12.tr

Eda Eşkin
Murat Alpaydın
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmeni

murat.alpaydin@itugvo.k12.tr

Murat Alpaydın
Mustafa Albayrak
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

mustafa.albayrak@itugvo.k12.tr 

Mustafa Albayrak
Fatih Tola
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

fatih.tola@itugvo.k12.tr 

Fatih Tola
Murat Kayer
Bilgi Sistemleri Uzmanı

murat.kayer@itugvo.k12.tr 

Murat Kayer
Elvan Ünlü Ergin
Eğitim Teknolojileri Uzmanı

elvan.unlu@itugvo.k12.tr

Elvan Ünlü Ergin
Gökçe Yalazan
Müzik Öğretmeni

gokce.yalazan@itugvo.k12.tr

Gökçe Yalazan
Deniz Şen
Müzik Öğretmeni

deniz.sen@itugvo.k12.tr

Deniz Şen
Bahar Saral
Müzik Öğretmeni

bahar.saral@itugvo.k12.tr

Bahar Saral
Ayşegül Furtuna
Müzik Öğretmeni

aysegul.furtuna@itugvo.k12.tr

Ayşegül Furtuna
Berrin Altaş Bedir
Görsel Sanatlar Öğretmeni

berrin.bedir@itugvo.k12.tr 

Berrin Altaş Bedir
Gül Yarış
Görsel Sanatlar Öğretmeni

gul.yaris@itugvo.k12.tr

Gül Yarış
Tülay Damgalı
Görsel Sanatlar Öğretmeni

tulay.damgali@itugvo.k12.tr

Tülay Damgalı
Emine Genç
Görsel Sanatlar Öğretmeni

emine.genc@itugvo.k12.tr

Emine Genç
Sinem Günder
Beden Eğitimi Öğretmeni

sinem.gunder@itugvo.k12.tr 

Sinem Günder
Bilgesu Demir
Beden Eğitimi Öğretmeni

bilgesu.demir@itugvo.k12.tr 

Bilgesu Demir
Şefik Örkmez
Beden Eğitimi Öğretmeni

sefik.orkmez@itugvo.k12.tr

Şefik Örkmez
Alper Erkmen
Yüzme Antrenörü

alper.erkmen@itugvo.k12.tr

Alper Erkmen
Levent Özen
Basketbol Yardımcı Antrenörü

levent.ozen@itugvo.k12.tr

Levent Özen
Serkan Debran
Masa Tenisi Antrenörü

serkan.debran@itugvo.k12.tr

Serkan Debran
Yeşeren Gül Özsülün
Beden Eğitimi Öğretmeni

yeseren.gul@itugvo.k12.tr

Yeşeren Gül Özsülün
Rıza Emirhan Otman
Beden Eğitimi Öğretmeni

emirhan.otman@itugvo.k12.tr

Rıza Emirhan Otman
Ömer Aslanoğlu
Beden Eğitimi Öğretmeni

omer.aslanoglu@itugvo.k12.tr

Ömer Aslanoğlu
Tuğba Yurdakul Karaca
Beden Eğitimi Öğretmeni

tugba.yurdakul@itugvo.k12.tr

Tuğba Yurdakul Karaca
Elif Ceren Atak
Beden Eğitimi Öğretmeni

ceren.atak@itugvo.k12.tr

Elif Ceren Atak
Barış Erol
Beden Eğitimi Öğretmeni

baris.erol@itugvo.k12.tr

Barış Erol
Hasan Akıncılar
Yüzme Antrenörü

hasan.akincilar@itugvo.k12.tr

Hasan Akıncılar
Fikri Cengiz
Satranç Öğretmeni

fikri.cengiz@itugvo.k12.tr

Fikri Cengiz
Rıfat Ali Sunar
Satranç Öğretmeni

ali.sunar@itugvo.k12.tr

Rıfat Ali Sunar
Esra Tuncer
Drama Öğretmeni

esra.tuncer@itugvo.k12.tr 

Esra Tuncer
Uygar Kubat
Kütüphane Öğretmeni

uygar.kubat@itugvo.k12.tr 

Uygar Kubat
Tuğçe Açıkalın
Kütüphane Sorumlusu

tugce.acikalin@itugvo.k12.tr

Tuğçe Açıkalın
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat