Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Hakkımızda

Fiziksel Olanaklar


Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu, 20 bin 400 metrekarelik kullanım alanı ile çağdaş eğitim ortamlarının öğrenciyle buluştuğu bir yapıya sahiptir

2001 yılında açılan ve 2002-2003 öğretim yılında İTÜ Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan İlköğretim Okulu olarak öğretim faaliyetlerine başlayan Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu, modern projesi ve sahip olduğu eğitim-öğretim donanımları ile öğrenim görmekte olan öğrenciler, İTÜ’nün tüm bilimsel ve teknolojik olanaklarından da yararlanmaktadırlar. 

Artan taleplerin karşılanmasına yönelik olarak yapımına başlanan Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu ek binasında 2016-2017 eğitim öğretim yılında eğitime başlanmıştır. 

Öğrencilerini gelişen teknolojiyle eğitim ve öğretimin hemen her aşamasında  destekleyen yüksek düzeyde bir eğitim anlayışının var olduğu Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu; derslikler, üç fen, bir GEMS laboratuvarı, dört bilgisayar laboratuvarı, bir seramik ve yedi görsel sanatlar atölyesi, beş müzik dersliği, iki İspanyolca - Almanca dil dersliği, bir İngilizce ekinlik atölyesi, bir okuma dersliği, birer adet yaratıcılık, robotik, drama ve satranç atölyesi, iki dans atölyesi, iki kütüphane, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, üç kapalı basketbol ve voleybol spor sahası, bir çok amaçlı salon, bir oditoryum, bir toplantı salonu, bir revir, mutfak ve yemekhanesiyle hizmet vermektedir. 

Okulumuz İTÜ Afet Yönetimi Merkezi tarafından verilen depreme dayanıklılık raporuna sahiptir

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat