Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Duyurular

03.06.2022

17. Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliğimiz 6 Haziran Haftasında Başlıyor

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulumuz tarafından geleneksel olarak düzenlenen 17. Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliğimiz 6-10 Haziran tarihleri arasında okulumuzun farklı alanlarında gerçekleştirilecek.

17. Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliğimiz 6 Haziran Haftasında Başlıyor

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulumuz tarafından geleneksel olarak düzenlenen 17. Bilim, Kültür, Spor ve Sanat Şenliğimiz 6-10 Haziran tarihleri arasında okulumuzda gerçekleştirilecek. 

Öğrencilerimizi bilim, kültür ve sanat temalı etkinliklerle buluşturacak şenlikte deneyler, atölyeler, görsel sanat çalışmaları, söyleşiler ve sahne gösterileri gerçekleştirilecek. Etkinliğin gazetecileri olan öğrencilerimiz tüm etkinlikleri fotoğraflayarak okul gazetesinde haberleştirecek. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat