Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

28.05.2024

1.Sınıflar Yıl Sonu Gösterisi ve Sertifika Törenimizi Gerçekleştirdik

İlkokul 1. sınıf öğrencilerimiz, "Sertifika Töreni ve Yıl Sonu Gösterisi”nde ilköğretim yaşantısına adım attıkları heyecan dolu bir yılı birer okur yazar olarak geride bırakarak, 2. sınıf olmanın heyecanını yaşadılar.

1.Sınıflar Yıl Sonu Gösterisi ve Sertifika Törenimizi Gerçekleştirdik

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 1. sınıf öğrencilerimiz, "Sertifika Töreni ve Yıl Sonu Gösterisi”nde ilköğretim yaşantısına adım attıkları heyecan dolu bir yılı birer okur yazar olarak geride bırakarak, 2. sınıf olmanın heyecanını yaşadılar.

Okul Müdürümüz Ülkem Gürpınar Çorapçı'nın konuşmasıyla başlayan törenimizde öğrencilerimiz sertifikalarını öğretmenlerinden aldı.

Şarkılar söyleyerek; drama, jimnastik ve dans gösterileri ile ikinci sınıfa geçişlerini kutlayan öğrencilerimizi aileleri yalnız bırakmadı.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat