Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

27.05.2024

Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonasından Türkiye İkinciliği ve Üçüncülüğü ile Döndük

Ortaokulu öğrencimiz Bilge Ayza Parlakyıldız, .C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonasından 1 gümüş 2 bronz madalya ile döndü.

Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonasından Türkiye İkinciliği ve Üçüncülüğü ile Döndük

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu öğrencimiz Bilge Ayza Parlakyıldız, Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonasından 1 gümüş 2 bronz madalya ile döndü. 

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonu tarafından 25-26 Mayıs tarihlerinde Trabzon'da düzenlenen Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonasında bir Türkiye 2.’liği ve iki Türkiye 3.’lüğü elde ederek İTÜ GVO'yu başarıyla temsil etti.

Sporcu öğrencimiz bireysel olarak ise 400m Suüstünde Türkiye 2.’liği, 200m Suüstünde Türkiye 3.’lüğü ve  200m Çiftpalette Türkiye 3.‘lüğü elde etti. 

Sporcu öğrencimizi, antrenörümüz Eşref Ayvaz'ı ve ailesini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat