Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

31.05.2024

8. Sınıf Öğrencilerimiz LGS Öncesi Moral Depoladı

LGS hazırlıklarını yoğun bir programla sürdüren öğrencilerimiz, sınav öncesi arkadaşları ve öğretmenleri ile okulumuzda gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğinde moral topladı, mini konserle gönüllerince eğlendi.

8. Sınıf Öğrencilerimiz LGS Öncesi Moral Depoladı

 

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerimiz, sınav öncesi arkadaşları ve öğretmenleri ile okulumuzda gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğinde moral topladı, mini konserle gönüllerince eğlendi.

LGS’ye sayılı günler kala Dr. Natuk Birkan Ortaokulu Müdürümüz aynı zamanda Biyointegratif Nefes Terapisti Ülkem Gürpınar Çorapçı’nın 8. sınıf öğrencilerimize yönelik olarak gerçekleştirdiği “Doğru Nefes Teknikleri” eğitimine katıldı. Öğrencilerimiz sınav öncesinde ve sınav sırasında yararlanabilecekleri nefes tekniklerini uygulamalı olarak öğrendi. Öğrencilerimiz neşeli danslarla çalışmalarını tamamladı.

8. sınıf öğrencilerimiz sınav öncesinde moral etkinliklerin yanı sıra alanında uzman isimler tarafından gerçekleştirilen seminerler ve gerçek zamanlı sınav simülasyonları ile son hazırlıklarını tamamladı.

Tüm yıl hedefi için hiç durmadan, yoğun bir emekle arı gibi çalışan tüm 8. sınıf öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat