Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

10.09.2023

İlkokul 1. Sınıf Öğrencilerimiz Okula Uyum Programını Tamamladı

1. sınıf öğrencilerimiz 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı öncesinde okulumuzda gerçekleştirilen "Okula Uyum Haftası" etkinlikleri kapsamında öğretmenleri ve arkadaşları ile tanıştı.

İlkokul 1. Sınıf Öğrencilerimiz Okula Uyum Programını Tamamladı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 1. sınıf öğrencilerimiz 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı öncesinde okulumuzda gerçekleştirilen "Okula Uyum Haftası" etkinlikleri kapsamında öğretmenleri ve arkadaşları ile tanıştı.

Uyum haftası süresince öğrencilerimiz, sınıflarında ve bahçe alanlarında gerçekleştirilen eğitici ve eğlenceli oyunlara katılırken bir yandan da okul kuralları hakkında bilgilendirildi. 

Öğrencilerimiz uyum etkinliklerine katılırken okul yöneticilerimiz, PDR birimlerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından ailelere yönelik bilgilendirme toplantıları gerçekleştirildi. 

Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimize mutlu, sağlıklı bir eğitim öğretim yılı diliyoruz. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat