Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

07.04.2023

İlkokul Öğrencilerimiz Çevrim İçi Ortamda Romanya’daki Akranlarına Etwinning Projemiz Kapsamında Yaptıkları 'Re-Art' Posterlerini Paylaştılar

İlkokul Etwinning & School Magazine Kulübü öğrencilerimiz, Romanya'nın Alesd şehrinde Liceul Teoretic'ten arkadaşları ile zoom üzerinden bir araya geldiler!

İlkokul Öğrencilerimiz Çevrim İçi Ortamda Romanya’daki Akranlarına Etwinning Projemiz Kapsamında Yaptıkları 'Re-Art'  Posterlerini Paylaştılar

Dr. Natuk Birkan İlkokulu Etwinning & School Magazine Kulübü öğrencilerimiz, Romanya'nın Alesd şehrinde Liceul Teoretic'ten arkadaşları ile zoom üzerinden bir araya geldiler!

Günlük okul yaşamları ile ilgili keyifli bir sohbet ortamında yaptıkları çevrim içi görüşmede öğrencilerimiz, Etwinning Projemiz 'Re-Art' kapsamında yaptıkları posterleri paylaştılar!


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat