Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

16.01.2023

Öğrencilerimiz Okul Doktorumuzun Gerçekleştirdiği Dengeli Beslenme Seminerine Katıldı

İlkokul 2. sınıf öğrencileri hayat bilgisi dersinde Sağlıklı Hayat ünitesi etkinlikleri kapsamında “Sağlıklı Öğünler Oluşturuyorum” grup çalışması etkinliğini tamamladıktan sonra okul Doktorumuz Emine Erdoğan’ın “Sağlık Çalışanları ve Dengeli Beslenme” konulu sunumunu ilgiyle izlediler.

Öğrencilerimiz Okul Doktorumuzun Gerçekleştirdiği Dengeli Beslenme Seminerine Katıldı

Dr. Natuk Birkan İlkokul 2. sınıf öğrencileri hayat bilgisi dersinde Sağlıklı Hayat ünitesi etkinlikleri kapsamında “Sağlıklı Öğünler Oluşturuyorum” grup çalışması etkinliğini tamamladıktan sonra okul Doktorumuz Emine Erdoğan’ın “Sağlık Çalışanları ve Dengeli Beslenme” konulu sunumunu ilgiyle izlediler. Sınıfta öğrendiklerine okul doktorumuzun bilgilerini de ekleyerek, sağlıklı büyüme ve gelişme için gerekli olan tüm unsurları fark etme imkanı buldular.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat