Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

24.03.2023

Paletli Yüzme Takımımız İl Birinciliği Yarışlarından 7 Madalya İle Döndü

Paletli Yüzme Takımımız, Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Okullarası Paletli Yüzme İstanbul İl Birinciliği Şampiyonasında 1 gümüş, 6 bronz madalya kazandılar. Madalya kazanan sporcu öğrencilerimiz 30-31 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonasında okulumuzu temsil edecek.

Paletli Yüzme Takımımız İl Birinciliği Yarışlarından 7 Madalya İle Döndü

Dr. Natuk Birkan İlkokulu, Ortaokulu Paletli Yüzme Takımımız, Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Okullarası Paletli Yüzme İstanbul İl Birinciliği Şampiyonasında 1 gümüş, 6 bronz madalya kazandılar.

Sporcu öğrencilerimizden Bilge Ayza Parlakyıldız 100m suüstü İstanbul 2.’liği, 50 ve 200m suüstü İstanbul 3.’lüğü; Kerem Bilgi 200 ve 400m suüstü İstanbul 3.’lüğü, 100m suüstü İstanbul 4.‘lüğü; Ece lal Özyaman 200m ve 400m suüstü İstanbul 3.‘lüğü elde etti. Şampiyonadaki performanslarıyla sporcularımız Aliberk Polat, Tibet Buçan, Karya Güneş, Umay Şanda ve Deniz Altuncu okulumuzu başarıyla temsil etti. 

Madalya kazanan sporcu öğrencilerimiz 30-31 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonasında okulumuzu temsil edecek. 

Elde ettikleri madalyalar ve üstün performanslarıyla İTÜ GVO adını başarıyla temsil eden tüm sporcularımızı, antrenörlerini ve ailelerini kutluyor, Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonasında okulumuzu temsil edecek olan sporcu öğrencilerimize başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat