Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

28.03.2023

Öğrencilerimiz ‘Wevoi’ (We Voice Ideas) Konuşma Yarışmasının 1. Ulusal Turunda Derecelerle ile Döndüler

Ortaokulu 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz "WeVoi" yarışmasında dünya çapında elde ettikleri başarılarla İTU GVO ailesini gururlandırdılar.

Öğrencilerimiz ‘Wevoi’ (We Voice Ideas) Konuşma Yarışmasının 1. Ulusal Turunda Derecelerle ile Döndüler

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz "WeVoi" yarışmasında dünya çapında elde ettikleri başarılarla İTU GVO ailesini gururlandırdılar.

WeVoi, fikirlerini ifade etmeye hevesli çocuklar için çevrim içi olarak düzenlenen bir topluluk önünde konuşma yarışmasıdır.  Çevrim içi olarak gerçekleştirilen bu heyecan verici yarışmada öğrencilerimiz “Individually, we are one drop. Together, we are an ocean.” (Birlikten kuvvet doğar) başlığıyla tüm dünyaya fikirlerini dile getirerek seslerini duyurdular.

Öğrencilerimizin yarışmada elde ettikleri dereceler ise JuniorVoi (12-14 yaş) kategorisinde Cem Eren Balcı - Certificate of Achievement - Bronze, Mert Alemdağ - Certificate of Achievement – Successfully Completed, YoungsterVoi (9-11 yaş) kategorisinde İpek Durdağı - Certificate of Achievement - Bronze, Vecihe Duru Bilgin - Certificate of Achievement – Successfully Completed, Mercan Durdağı - Certificate of Achievement - Bronze, Rüya Serim - Certificate of Achievement - Bronze, Ege Sapmaz 5A - Certificate of Achievement - Gold, Ela Aydın - Certificate of Achievement - Silver olarak ilan edildi.

Elde ettikleri başarılarla gururlandıran öğrencilerimizi, bu başarılarında katkısı bulunan öğretmenlerimizi ve ailelerini kutluyor, nice başarılar diliyoruz.






Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat