Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

12.09.2022

Arılarımız Yuvaya Döndü

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimiz için 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının ilk ders zili bugün çaldı. Öğrencilerimizle aramızdaki büyük özlem bugün bitti... Arılarımız yuvaya döndü!

Arılarımız Yuvaya Döndü

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz için 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının ilk ders zili bugün çaldı. Arılarımız yuvaya döndü ve öğrencilerimizle aramızdaki büyük özlem bitti...

Okulumuzda gerçekleştirilen 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı açılış töreninde, bu yıl ilkokul 1. sınıfa başlayacak öğrencilerimiz tören alanına davet edildi. Anne ve babalarının da yalnız bırakmadığı 1. sınıf öğrencilerimizin neşesi ve heyecanı görülmeye değerdi.

Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürümüz Ülkem Çorapçı, anaokulunu başarıyla tamamlayarak ilkokula başlayacak olmanın heyecanını yaşayan ilkokul 1. sınıf öğrencilerimiz başta olmak üzere 8. sınıf ve tüm öğrencilerimize başarı dileklerini iletti.

"Ardıma dönüm baktığımda ise öğretmenleriyle, öğrencileriyle, çalışanlarıyla harika bir aile görüyorum"
Törende 2021-2022 eğitim öğretim yılı mezunlarımızdan, Ekrem Elginkan Lisesi öğrencimiz Beril Yalçın mezunlarımız adına kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi: “Hayatımın en güzel zamanlarını geçirdiğim ortaokulumdan mezun oldum. Bu süreçte çok fazla anı, güzel insan ve başarı edindim. Lise hayatımda da öğretmenlerimin büyük destekleri sayesinde edindiğim bu başarıyı devam ettireceğim.  Şimdi farklı bir hayatla yeni hikayelere yelken açıyorum. Ardıma dönüm baktığımda ise öğretmenleriyle, öğrencileriyle, çalışanlarıyla harika bir aile görüyorum. Bu ailenin değerini bilin. Hepinize en içten dileklerimle güzel bir gelecek, başarılı ve sağlıklı bir yıl diliyorum. “

İngilizce öğretmenimiz Hazal Didem Yener’in yaptığı kısa konuşmayla törenimiz sona ererken, öğrencilerimiz öğretmenleriyle birlikte sınıflarına geçti.

Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.

 






Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat