Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

28.05.2022

​Ortaokul Öğrencilerimizin Aktif Deney Yarışmasındaki Başarısı

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu öğrencilerimiz, katıldıkları " İstanbul Ortaokullar Arası Aktif Deney Yarışması’nda kendi kategorilerinde "En İyi" seçilerek gururlandırdılar.

​Ortaokul Öğrencilerimizin Aktif Deney Yarışmasındaki Başarısı

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu öğrencilerimiz, katıldıkları "İstanbul Ortaokullar Arası Aktif Deney Yarışması"nda kendi kategorilerinde "En İyi" seçilerek gururlandırdılar. 

Farklı kategorilerde değerlendirmelerin yapıldığı yarışmada deneylerini başarıyla gerçekleştiren 6. sınıf takımımız “Yaratıcı  ve Özgün Çalışma” alanında 7. sınıf takımımız ise “Gözlem ve sunum” alanında “En İyi” seçildiler.

İTÜ GVO adını başarıyla temsil eden 6. sınıf öğrencilerimiz Demirkan Akcan, Kaan Olgun, Cem Eren Balcı, 7.sınıf öğrencilerimiz Defne Savaş, İnci Lazoğlu, Ozan Murat İşseven ile fen bilgisi öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizin ailelerini kutluyor, gururlandığımız nice başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat