Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

10.10.2022

Kayıp Şeyler Ülkesinde Kitabının Yazarını Okulumuzda Ağırladık

Öğrencilerimiz severek okudukları kitapların yazarları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Ortaokul 5. sınıf öğrencilerimiz “Kayıp Şeyler Ülkesi” kitabının yazarı Ege Erim ile okulumuzda bir söyleşi gerçekleştirdi.

Kayıp Şeyler Ülkesinde Kitabının Yazarını Okulumuzda Ağırladık

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 5. sınıf öğrencilerimiz “Kayıp Şeyler Ülkesi” kitabının yazarı Ege Erim ile okulumuzda bir söyleşi gerçekleştirdi. 

Severek okudukları "Kayıp Şeyler Ülkesi" kitabının yazarı ile bir araya gelen öğrencilerimiz kitabın hikayesini yazarından dinledi. 

"Kayıp Şeyler Ülkesi" kitabına ilişkin merak ettikleri soruları yazarına sorma fırsatı bulan öğrencilerimiz, söyleşide kitap hakkındaki düşüncelerini de paylaştı. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat