Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

07.09.2022

İlkokul 1. Sınıf Öğrencilerimiz Okula Uyum Programı Kapsamında Arkadaşları ve Öğretmenleri ile Okulumuzda Buluştu

İlkokul 1. sınıf öğrencilerimiz, "Okula Uyum Programı" kapsamında arkadaşları ve öğretmenleriyle okulumuzda buluştu. Okulunu, sınıfını, öğretmenlerini ve ark​​adaşlarını tanıyan minik öğrencilerimiz hafta boyunca gerçekleştirilecek drama, sosyal ve sportif etkinliklere katılacak, okul kurallarını öğrenecek.

İlkokul 1. Sınıf Öğrencilerimiz Okula Uyum Programı Kapsamında Arkadaşları ve Öğretmenleri ile Okulumuzda Buluştu

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 1. sınıf öğrencilerimiz, "Okula Uyum Programı" kapsamında arkadaşları ve öğretmenleriyle okulumuzda buluştu. Okulunu, sınıfını, öğretmenlerini ve ark​​adaşlarını tanıyan minik öğrencilerimiz hafta boyunca gerçekleştirilecek drama, sosyal ve sportif etkinliklere katılacak, okul kurallarını öğrenecek. 

Sınıflarımızda ve okul bahçemizde gerçekleştirilen okula uyum etkinliklerine katılan 1. sınıf öğrencilerimiz hijyen, fiziki mesafe, kişisel temizlik, sağlıklı beslenme, uyku düzeni, öz bakım ve benzeri konularda da bilgilendirildi.

Uyum haftasınına büyük bir heyecanla ve mutlulukla başlayan öğrencilerimizi aileleri yalnız bırakmadı.  Öğrencilerimiz 
eğlenceli aktiviteler gerçekleştirirken anne ve babaları da okul müdürümüz ve psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimimizce düzenlenen seminere katıldı. 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat