Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

09.06.2022

İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Lütfi Şen ile Küresel Isınma ve İklim Değişikliği Seminerinde Bir Araya Geldik

Öğrencilerimiz 5 Haziran Dünya Çevre Günü ve Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında İTÜ Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü İklim ve Deniz Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Lütfi Şen ile Küresel Isınma ve İklim Değişikliği seminerinde buluştu.

İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Lütfi Şen ile Küresel Isınma ve İklim Değişikliği Seminerinde Bir Araya Geldik

Dr. Natuk Birkan Ortaokulu 5 ve 6. sınıf öğrencilerimiz fen bilimleri dersi kapsamında Dünya Çevre Günü ve Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında İTÜ Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü  İklim ve Deniz Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Lütfi Şen'in konuşmacı olduğu “Küresel Isınma ve İklim Değişikliği” seminerine katıldılar.

Öğrencilerimiz seminerde  Dünya'nın ortalama sıcaklığında meydana gelen artışın sebeplerini ve daha yaşanabilir bir Dünya için neler yapılması gerektiği hakkında bilgiler edindiler.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat