Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

10.06.2023

Geleneksel Mezunlar Buluşmamızı Gerçekleştirdik

Mezunlarımızı okulumuzda bir araya getiren geleneksel “Mezunlar Günü” etkinliğimizi gerçekleştirdik. Uzun bir aradan sonra bir araya gelmenin sevincini paylaştığımız bu anlamlı günde mezunlarımız da anılarını tazeledi.

Geleneksel Mezunlar Buluşmamızı Gerçekleştirdik

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu mezunlarımızı okulumuzda bir araya getiren geleneksel “Mezunlar Günü” etkinliğimizi bugün gerçekleştirdik.

Geleneksel olarak her yıl yapılan Mezunlar Günü etkinliğimizde mezun öğrencilerimiz arkadaşları ve öğretmenleri ile buluştu.

Uzun bir aradan sonra bir araya gelmenin sevincini paylaştığımız bu günde mezunlarımız bir zamanlar oyunlar oynadıkları bahçede bu kez anılarını tazeledi.

Öğretmenleri ve arkadaşları ile yeniden bir araya gelen öğrencilerimiz duygularını bizlerle paylaştı.

Okulumuzda görmeyi çok özlediğimiz mezunlarımıza katılımları için teşekkür ediyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat