Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

21.06.2023

Öğrencilerimiz (GUHEM) Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi'ni Ziyaret Etti

İlkokul 4. sınıf öğrencilerimiz, öğretmenleri ve arkadaşları ile birlikte (GUHEM) Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti.

Öğrencilerimiz  (GUHEM)  Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi'ni Ziyaret Etti

Dr. Natuk Birkan İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz, karne öncesi öğretmenleri ve arkadaşları ile birlikte Bursa'ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

Öğrencilerimizin uzay teknolojilerine ve fen bilimlerine olan ilgilerini artırmak amacıyla Bursa gezisi kapsamında gerçekleştirilen Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezini (GUHEM) ziyaretinde okulda gördükleri fen bilimleri dersini destekleyici içeriklerle oluşturulan programda öğrencilerimiz bilimsel süreçlerin nasıl gerçekleştiğini görme fırsatı buldu.

Gezi programında öğrencilerimiz; Bursa Kent Müzesi ve Merinos Fabrikasını da ziyaret ederek Cumhuriyet ile birlikte Türkiye'deki sanayi alanındaki gelişimin görme fırsatı yakaladı. Bursa gezisinde öğrencilerimiz, doğaya büyük bir sevgi ve saygı duyan Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova'da bir çınar ağacını kesmek yerine köşkü başka bir yere taşımasıyla ünlenen "Yürüyen Köşk"ü de ziyaret etmeyi ihmal etmedi.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat